سامانه جامع و یكپارچه سیستم اطلاعات مدیریت پروژه های شركت ارتباط گستر همراهان به عنوان یك ابزار سیستمی و كاربردی و در عین حال مطاابق با قوانین و مقررات جاری كشور، می تواند بسیاری از مشكلات و موانع موجود در سازمان پروژه ها را حذف كند و به وسیله آن می توان فرآیند های یك پروژه را از مراحل تعریف و مطالعه، تا مراحل محاسبه متره و برآورد، طراحی و مشاوره،برنامه ریزی، اجراء و كنترل پروژه (طرح)، بودجه و اعتبارات، محاسبات صورت وضعیت و تعدیل، پیاده سازی و ردیابی كرد.

شرکت ارتباط گستر همراهان

اطلاعات بیشتر

تصاویر و مستندات پروژه

درصد پیشرفت فیزیکی و برنامه ای

نمایش فعالیت های پروژه

قابلیت نمایش گانت فارسی

اپلیکیشن موبایل همراهان

اطلاعات بیشتر

شرکت ارتباط گستر همراهان تنها نماینده ایران کد در استان فارس جهت ارائه محصولات و نیاز مشتریان، می باشد

تنها نماینده رسمی ایران کد در استان فارس

اطلاعات بیشتر

سیستم اطلاعات مدیریت پروژه

Project Management Information System

گزارشات کارگاهی

 این نرم افزار ابزاری برای ثبت و مدیریت گزارشات روزانه و ادواری (هفتگی، ماهانه و…) پروژه ها می باشد، در این نرم افزار امكان ثبت منابع واقعی پروژه از جمله ماشین آلات، منابع انسانی و مواد و مصالح برقرار می باشد، همچنین قابلیت ثبت فعالیت های روزانه و مقادیر آن ها نیز وجود دارد و گزارشات ثبت شده می تواند مبنای محاسبات پیشرفت، نمودار تجمعی (S-Curve) پیشرفت و گانت فعالیت های انجام شده پروژه قرار گیرد، علاوه بر قابلیت های یاد شده مراحل بررسی و تأیید گزارشات روزانه به صورت فرآیندی و براساس حقوق دسترسی كاربران قابل تعریف می باشد.

نرم افزار بودجه و اعتبارات

دستگاه های اجرائی و همچنین سازمان هایی كه سیاستهای استراتژیک و اهداف كلان آنها بر مبنای نظام طرح ریزی، برنامه ریزی و بودجه ریزی عملیاتی استوار می باشد، می توانند از این نرم افزار در سطوح مختلف سازمانی استفاده نمایند.

نرم افـزار داشبورد مدیریت پروژه (مدیریت سبد پروژه ها)

این نرم افزار گزارشات و نمودارهای مدیریتی و جامع و كاملی را در اختیار مدیران ارشد و مدیران پروژه ها قرار می دهد، بطوریكه مدیران به سهولت می توانند اطلاعات مفید كاملی را بدون نیاز به كاربران سیستم بدست آورده و در صورت نیاز به اطلاعات تفصیلی و جزئی تر دسترسی پیدا نمایند.

نرم افزار متره و برآورد

اين نرم افزار، ابزاري براي تنظيم متره پروژه ها به صورت فهرست بهايي و با متره باز مي باشد، در اين نرم افزار با بهره گيري از امكانات سامانه فهرست بهاء كه در سيستم PMIS به صورت يكپارچه بكار گيري شده است، برآورد پروژه ها انجام مي گردد. در سامانه فهرست بهاء كليه فهارس بهاء سازمان مديريت برنامه ريزي كشور و وزارت نفت اعمال گرديده و هرساله بر اساس اطلاعات انتشار يافته از سوي سازمان هاي مذكور بروزرسانی مي شود. در اين سامانه امكان تعريف فهرست بهاء خاص نيز برقرار مي باشد كه با بهره گيري از قابليت ساختار شكست قيمت (CBS) امكان برآورد پروژه های سرجمع (Lump Sum) نيز ميسر گرديده است.

نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل

این نرم افزار ابزاری است برای تهیه وتنظیم صورت وضعیت در قالب فهرست بهایی و سرجمع، این نرم افزار دارای امكانات كاربردی و متنوعی، متناسب پیمانكاران و سایر اركان مرتبط در طرح یا پروژه می باشد.
در این نرم افزار مراحل رسیدگی صورت وضعیت از مرحله پیشنهاد تا تأیید و تصویب به صورت فرآیندی انجام می شود و سیستم كلیه سوابق تغییرات اعمال شده توسط كاربران را در كلیه بخش های صورت وضعیت و طی كلیه مراحل فرآیند رسیدگی، ثبت می نماید.

نرم افزار برنامه ریزی و کنترل پروژه

این نرم  افزار به صورت یكپارچه با سایر نرم افزارهای سیستم PMIS در ارتباط می باشد و علاوه بر قابلیت درج اطلاعات اولیه و قراردادی طرح ها و پروژه ها، قابلیت های عمومی نرم افزارهای مشابه از قبیل MSP و Primavera  را نیز دارا می باشد، در این نرم افزار كلیه فرآیند های برنامه ریزی پروژه از قبیل تعریف و تعیین اوزان فعالیت ها كه از حساس ترین بخش های برنامه ریزی می باشد به صورت خودكار با استفاده از اطلاعات متره، آنالیز و برآورد پروژه، محاسبه و تعیین می گردد، البته این اوزان بصورت دستی نیز قابل تعریف می باشند.

نرم افزار مدیریت پیمانکاران جزء

همواره سازماندهی، پردازش و یکپارچه سازی اطلاعات فنی و برنامه ریزی پیمانکاران جزء و ارتباط کار آنها با برآوردها و برنامه زمانبندی پروژه اصلی و فصل مشترک سایر پیمانکاران، اشتغالات پر چالشی را برای کارفرمایان خصوصا در پروژه های بزرگ به ایجاد می نماید، نرم افزار پیمانکاران جزء با تحقیق پیرامون نیازهای کارفرمایان و شرکتهای پروژه محور که کار را خرد کرده و بین پیمانکاران جزء و تیم های امانی تقسیم می کنند شکل گرفته است.

نرم افزار آرشيو الکترونیک اسناد و مدارک (مستندات پروژه)

اين نرم افزار در راستاي در دسترس بودن و مديريت آرشيو و مستندات پروژه ها با حفظ سوابق تغييرات آنها تهيه و پياده سازي گرديده است، در اين نرم افزار قابليت جستجو و ایجاد جداول محوري (Pivot Table) به كاربر اين امكان را خواهد داد كه علاوه بر جستجوي مدارك، گزارشات آماري متنوعي از آرشيو مدارك تهيه نمايد، در اين نرم افزار سوابق تغييرات مدارك با استفاده از روش نسخه گذاري كاملاً پويا (Complete Dynamic Versioning) مهيا مي باشد.

نرم افزار مدیریت وظایف سازمانی و نظارت بر صورتجلسات

در بسیاری از پروژه ها مدیران پروژه با وجود اقداماتی كه جهت برنامه ریزی و كنترل دقیق پروژه انجام می دهند به دلیل ناهماهنگی اجزاء و ارکان سازمان، همواره با عدم بهره وری مناسب در پیشبرد کارها مواجه می باشند، ریشه این مشکلات عمدتاً در بلاتکلیفی و ناهماهنگی بین ارکان درگیر در پروژه می باشد و نرم افزار مدیریت وظایف سازمانی نیز بر این موضوع معطوف گردیده است، این نرم افزار ابزاری برای كمك به مدیران و سایر سطوح سازمانی در جهت ثبت و برنامه ریزی كارهایی است كه یا جنبه اجرایی و تبدیل شدن به اصطلاحاً گانت را ندارند و یا به عنوان یک جزء مرتبط با فعالیت اجرایی باید به سرانجام برسند تا برنامه زمانبندی پروژه تحقق پیدا كند، این كارها می توانند وظایفی باشند كه در نتیجه مصوبات جلسات، توسط مدیران تکلیف گردیده و یا در ساختاری خارج از جلسات، توسط خود كاركنان یا مدیران آنها تعریف می گردند و ضمن ارجاع به مسئول انجام و سایر مسئولین ذیربط از طریق کارتابل، توسط خود فرد و سایر مسئولین از قبیل مدیر و ناظر کار امکان ثبت و تأیید پیشرفت را دارند.